Швајни тренира со првиот тим – Ќе го видиме ли во „ѓаволскиот“ дрес сезонава?

Бастиан Швајнштајгер доживеа тежок период во Манчестер Јунајтед откако стигна Жозе Мурињо. „Специјалниот“ не сметаше на услугите на Бастијан

Прочитај повеќе...