Најсексапилната девојка ја открива тајната на својот изглед

Сите без да трепнат го гледаа видео записот на Кање Вест за песната “Fade”.

Сите поради згодната пеачка и танчерка Тејана Тејлор која стана светски позната по појавувањето во овој спот. Многу се запрашуваат како може да изгледа волку секси.

Тејана на друштвените мрежи ги открива своите фитнес тајни за да можат и други жени да излгедаат како неа.

F A D E

A photo posted by Jimmy Neutch (@teyanataylor) on

Оваа дваесетипет годишна девојка ќе реализира видео спот под името „Fade 2 Fit“ каде ќе го прикаже својот фитнес програм. Станува збор за танчерски движења со чија помош ќе постигнете ваква линија.

Тејана неодамна изјавила дека е родена со природна мускулеста маса и дека во текот на вежбањето највеќе се фокусира на задникот и нозете.

Погледнете го видео спотот во кој таа покажува некои движења.

loading...
baner