Не една, туку шест Хајди Клум

Мегапопуларната манекенка со германско потекло Хајди Клум е позната по упадливите и добро осмислени костими за Ноќта на вештерките, а овогодинешната прослава одлучила да ја помине со пет верзии од себе.

Клум ангажирала пет модели и со помош на техниката на холивудскиот мајстор за маски ги претворила во, ни помалку ни повеќе во пет примероци од Хајди Клум.

л

Своите обожаватели на Инстаграм ги “мачела” со фотографии кои едвај покажуваат нешто, а многу нејзини следбеници коментирале дека воопште не предбиделе ваков „костим“.

loading...
baner